Kardelen Mahallesi'nde Kemal Özdemir kazandı
Advert
Advert
Yukarı

Kardelen Mahallesi'nde Kemal Özdemir kazandı

57 muhtar adayının yarıştığı Kardelen Mahallesi'nde Kemal Özdemir kazandı

Kardelen Mahallesi'nde Kemal Özdemir kazandı
Bu içerik 916 kez okundu.

Batman'da ilk defa seçimlerin yapılacağı Kardelen Mahallesinde muhtarlık için 57 aday arasında Kemal Özdemir kazanarak muhtar oldu.

Batman'da Emekli TOKİ konutlarından oluşan Kardelen Mahallesi'nde ilk defa Mahalli İdareler Genel Seçimi yapıldı. Seçim öncesi 57 kişi adaylığını açıklarken seçim günü 24 muhtar adayı seçime gitti.

Batman merkeze yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunan Kardelen Mahallesi (Emekli TOKİ) sakinleri, Mahalli İdareler Seçimlerinde ilk defa oy kullandı. Yapılan seçimde Kemal Özdemir kazanarak muhtar oldu.

2012 yılında Türkiye Emekliler Derneği Batman Şubesinin girişimleri ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından emekliler için yapılması planlanan konutlar, Kuyubaşı (Cegeluye) köyü ilerisine yapıldı. 2017 yılında tamamlanan bin 633 konut bölgesinde bir cami, bir okul, bir sağlık merkezi ve alışveriş yapılması için ticari dükkânlar kuruldu.

Etiketler: Kardelen Mahallesi muhtarlık seçim Emekli TOKİ Kemal Özdemir kazandı Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir