Selzedelere yardım
Advert
Advert
Yukarı

Selzedelere yardım

Batman Düşünce ve İnanç Özgürlüğü Kadın Platformu, Suriyeli selzedelere battaniye ve hijyen paketi kampanyası başlattı.

Selzedelere yardım
Bu içerik 141 kez okundu.

Batman Düşünce ve İnanç Özgürlüğü Kadın Platformu tarafından ağır şartlar altında ve çaresizlik içinde yaşam mücadelesi veren Türkiye sınırındaki Suriyeli selzedelere battaniye ve hijyen paketi kampanyası yardımı başlatıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Batman Düşünce ve İnanç Özgürlüğü Kadın Platformu Dönem Sözcüsü Betül Şat, tüm Batmanlıları kampanyaya destek vermeye çağırdı.

Şat, "Müslüman olmanın getirdiği sorumluluk gereği, ağır şartlar altında ve çaresizlik için de yaşam mücadelesi veren Suriyeli kardeşlerimizin sıkıntılarına bir nebze çözüm sunabilmek için battaniye ve hijyen paketi kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Bir battaniye ve hijyen paketinin ücreti 50 TL'dir. Batman'ın duyarlı halkını kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Gelin, bu zorlu şartlarda onlar için bir kez daha harekete geçelim. Yaraları birlikte saralım. Şüphesiz ki iyilikler Allah'ın katında zayi olmaz." dedi.

Etiketler: Düşünce ve İnanç Özgürlüğü Kadın Platformu Suriyeli selzedeler Batman Selzedelere yardım battaniye hijyen paketi
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir