ÇOCUKLARA KIŞLIK YARDIM YAPILDI
Advert
Advert
Yukarı

ÇOCUKLARA KIŞLIK YARDIM YAPILDI

“Çocuklar Üşümesin” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılan çalışmalara Belediye de paydaş kurum olarak katkı verdi.

ÇOCUKLARA KIŞLIK YARDIM YAPILDI
Bu içerik 365 kez okundu.

Batman Valisi Hulusi Şahin ve Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’un destek ve himayeleriyle, 1955 Batman Belediye Spor Kulübü öncülüğünde hayata geçirilen ‘Çocuklar Üşümesin’ sosyal sorumluluk projesin kapsamında önceki akşam çocuklara kışlık mont ve bot dağıtımı yapıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda 1955 Batman Belediye Spor Kulübü Başkanı olan Doç. Dr. H. Murat Şahin’in katılımıyla, Körük Mahallesi’nde bulunan Aydınkonak Spor Tesislerinde 1955 Belediye Spor altyapısında futbol eğitimi gören 60 çocuk sporcuya mont ve bottan oluşan kışlık malzeme dağıtımı gerçekleştirildi.

-ÇOCUKLARIMIZ ÜŞÜMESİN-

Giyim dağıtımında konuşan Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin: “Yaptığımız titiz araştırma sonucu alt yapı çalışmalarında yer alan çocuklarımız arasında kışlık giyime ihtiyacı olanları tespit ettik. Soğuk kış gününde minik çocuklarımızın üşümemesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sadece futbol branşı ile sınırlı olmayacak çalışmalarımız, diğer branşlarımızda da ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit edip onların da soğuk kış günlerinde üşümemesi için çam sakızı çoban armağanı hediyelerimiz olacak” dedi. Kendilerine mont ve bot yardımı karşısında mutluluklarını dile getiren çocuklar ise bu yardımı çok anlamlı bulduklarını, bundan böyle antrenmanlara gidiş ve dönüşlerde üşümeyecekleri için sevinçli olduklarını kaydettiler.

Etiketler: Çocuklar Üşümesin Belediye kışlık yardım sosyal sorumluluk projesi spor malzeme Batman Valisi Hulusi Şahin
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir