1. dönem etkinlilerle kapandı
Advert
Advert
Yukarı

1. dönem etkinlilerle kapandı

Batman Atatürk İlkokulu, öğrencilere yönelik düzenlediği turnuva ve etkinliklerle 1. dönemi kapattı. Turnuvada derece yapan öğrencilere ikramlarda bulunuldu.

1. dönem etkinlilerle kapandı
Bu içerik 82 kez okundu.

Atatürk İlkokulu 2/B Sınıf Öğretmeni Siraç Akçay: ”Gerçekleştirmiş olduğumuz pek çok sosyal aktivite ve etkinliklerle 2018-2019 eğitim-öğretim yılı, 1.dönemi yoğun bir şekilde geçirdik. Sosyal aktivitelerin yanı sıra, Zeka Oyunları dersinde de ZE KARE oyunun 2.Turnuvasında tüm öğrencilerimiz birbirleriyle kıyasıya mücadele ederek, turnuva grupları birincileri (Erhan Emin Kümet, Fatma Nazlı Ekinci, Meryem Karataş ve Yusuf Tekin) kendi aralarında yarıştı. Erhan Emin Kümet öğrencimiz turnuva birincisi olarak madalya ve kupa sahibi oldu” dedi. Sınıf Öğretmeni Akçay: “Öğrencilerim akademik başarıları ve kazanım-değerlendirme sınavlarında da güzel sonuçlar alan öğrencileri ödüllendirdik. Turnuva sonunda öğrencilere lahmacun ve ayran ikram edildi. Öğrenciler oyun parkında keyifli bir zaman geçirdiler” dedi.

Etiketler: Batman Atatürk İlkokulu öğrenciler Etkinlikleri 1. dönemi kapattı Turnuva
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir