VALİ ŞAHİN'DEN ASKERLERE MORAL ZİYARETİ
Advert
Advert
Yukarı

VALİ ŞAHİN'DEN ASKERLERE MORAL ZİYARETİ

Vali Hulusi Şahin, Kozluk ilçesi Ünsaldı Jandarma Karakolu, Tuzlagözü Jandarma Karakolu ve Gömüşörgü Jandarma Karakolunda görev yapan askerlere moral ziyaretinde bulundu.

VALİ ŞAHİN'DEN ASKERLERE MORAL ZİYARETİ
Bu içerik 150 kez okundu.

Kozluk ilçesi Ünsaldı Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Şahin, karakolda incelemelerde bulunarak, yetkililerden yürütülen asayiş faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Vatani görevini yapan askerlerle bir araya gelen Vali Şahin, askerlerle bir süre sohbet etti.

KARAKOL İNCELENDİ  

Daha sonra Tuzlagözü Jandarma Karakoluna geçen Vali Şahin, karakolda incelemelerde bulunarak, vatani görevini yapan askerlerle bir araya gelerek, bir süre sohbet etti.

Zorlu kış koşullarında Kozluk ilçesi Gömüşörgü Jandarma Karakolunda görev yapan askerlere moral ziyaretinde bulunan Vali Şahin, karakolda incelemelerde bulunarak, yürütülen güvenlik faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra karakolda görev yapan askerlerle bir araya gelerek bir süre sohbet eden Vali Şahin, yürütmüş oldukları çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür etti. Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Vali Şahin, "Kozluk ilçesine bağlı Gömüşörgü Jandarma Karakolundayız. Burada görev yapan Mehmetçiğimizle bir araya geldik. Vatan evlatları vatanın her noktasında olduğu gibi burada da Türk Bayrağını dalgalandırıyorlar ve nöbet tutuyorlar. Biz de onlara moral vermek için buradayız. Ayrıca komutanlarımızla asayiş hizmetlerini değerlendirdik. Burada görev yapan tüm askerlerimizi kutluyorum. Güzel hizmetlerin devamını diliyorum" dedi. Karakol ziyaretleri sırasında Vali Şahin’e; Kozluk Kaymakamı Osman Bilici ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar eşlik etti.

Etiketler: Vali Hulusi Şahin Ünsaldı Jandarma Karakolu Tuzlagözü Jandarma Karakolu moral ziyareti
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir