LİSELERE SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ
Advert
Advert
Yukarı

LİSELERE SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ

SGK İl Müdürlüğü, Batman Mezopotamya, Cumhuriyet ve Batman Meslek Lisesi ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerine eğitim verdi.

LİSELERE SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ
Bu içerik 98 kez okundu.

SGK İl Müdürlüğünde Denetmen ve Şef personel tarafından geçtiğimiz yıllarda başlatılan çeşitli kurum ve kuruluşlara “Sosyal Güvenlik Bilinci ve Genel Sağlık Sigortası (GSS)” kapsamında eğitimler verilmeye devam ediliyor. SGK personeli Genel Sağlık Sigortası hakkında yaptığı sunumda; “Genel Sağlık Sigortasının ne olduğu, gelir testinin nasıl yapıldığı, liseyi bitirecek öğrencilere Genel Sağlık Sigortasında cezalarla karşılaşmamaları için ne yapmaları gerektiği” konusunda öğrencilere bilgilendirmelerde bulundu. İl Müdürü Alaettin Ökten ise; okullara, özellikle liselere, diğer kurum ve kuruluşlara ve meslek odalarına yönelik eğitimlerin önümüzdeki süreçte de devam edeceğini ifade etti.

Etiketler: SGK İl Müdürlüğü Batman Mezopotamya Batman Meslek Lisesi SGK İl Müdürlüğü liseler eğitim Alaettin Ökten
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir