Üyelere fincan takımı dağıtıldı
Advert
Advert
Yukarı

Üyelere fincan takımı dağıtıldı

Her yıl üyelerine değişik promosyon hediyeler veren Bem-Bir-Sen Batman İl Başkanlığı bu yıl da 40 yıl hatırı sayılan gümüş kahve fincan takımı dağıttı.

Üyelere fincan takımı dağıtıldı
Bu içerik 192 kez okundu.

Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, “sendikamız ‘İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.’ anlayışını içeren kültür ve medeniyetimizi referans alarak, sendikacılık misyon ve vizyonuna yeni anlamlar katan, hizmet sendikacılığını bu ülkenin gündemine taşıyan öncü sendikadır. 10 Ocak BEMBİRSEN’in kuruluş yıldönümü münasebetiyle üyelerimize kırk yıl hatırı sayılan gümüş fincan takımı hediye ettik. Üyelerimiz her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

BEMBİRSEN Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, ayrıca Bembirsen kuruluş yıl dönümü ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününün aynı tarihe denk gelmesi münasebetiyle kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Demirhan; “Batman Basını İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen,  İlimizde halkımızın gözü kulağı olan, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyor, bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.”dedi

 

Etiketler: Üyelere fincan takımı dağıtıldı Batman Diyaddin Demirhan Bem-Bir-Sen
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir