Seçmen kağıtları asıldı
Advert
Advert
Yukarı

Seçmen kağıtları asıldı

31 Mart Yerel Seçimleri için seçmen, sandık başına gidecek. Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Muhtarlar için oy kullanacak olan seçmenin, seçmen kâğıtları, muhtarlıklara asıldı.

Seçmen kağıtları asıldı
Bu içerik 81 kez okundu.

Seçmen, seçim bilgilerini e-devlet sitemi üzerinden de öğrenebilecek. Seçmen bilgileri, 17 Ocak gününe kadar askıda kalacak. Basından sorumlu HDP Batman İl yönetici İdris Yayla da seçmene çağrıda bulunarak, “Yurttaşlarımızın YSK’nın internet sitesinden seçmen kayıtlarını kontrol etmelerini Seçmen kaydı çıkmayanların, 1 adet fatura (elektrik, su, doğalgaz vs) ile birlikte 4–17 Ocak tarihleri arasında Nüfus Müdürlüklerine gitmeleri ve oradan alınan alındı belgesiyle beraber İl Seçim Kuruluna giderek gerekli işlemleri yapmaları, mutlaka İl Seçim Kurulundan alındı belgesi almaları gerekmektedir. Ayrıca adreslerinde tanımadığı kişilerin çıkması halinde Nüfus müdürlüğüne ve İl seçim kuruluna başvurmaları gerekmektedir” dedi.

Etiketler: Seçmen kağıtları asıldı Belediye seçim HDP Batman İdris Yayla
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir