YAŞAMA YOL VER!
Advert
Advert
Yukarı

YAŞAMA YOL VER!

Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Çağrı Merkezi Personeli, "Yaşama Yol Ver" projesi kapsamında Metin Bostancı İlköğretim Okulunda farkındalık etkinliğinde bulundu.

YAŞAMA YOL VER!
Bu içerik 166 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından ulusal bazda 112 Acil Çağrı merkezinin gereksiz aranmasının önlenmesi ve trafikte seyreden ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesine yönelik farkındalığın artırılması amacıyla “Yaşama Yol Ver” projesi kapsamında 112 çalışanları tarafından Metin Bostancı İlköğretim Okuluna ziyarette bulunuldu. Öğrenciler bilgilendirilerek kampanya materyalleri hediye edildi. Öğrenci ve ailelerin bilgilendirilmesi amaçlanan bu etkinlikte 'Ambulansa yol verme ve 112 Çağrı Merkezini boş yere meşgul etmeme' hususunda bilgilendirmede bulunuldu. Metin Bostancı İlköğretim Okulunda 50 öğrenciye ulaşılmış olup, her öğrenciye çanta, kalemlik, boya kalemi, kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, defter ve bileklik gibi hediyeler takdim edildi.

Etiketler: Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Çağrı Merkezi Personeli Yaşama Yol Ver 112 Acil Çağrı Merkezi Personeli Metin Bostancı İlköğretim Okulu farkındalık etkinliği trafikte seyreden ambulans
Sende Yorumla...