HAK-İŞ’ten gazeteciler günü mesajı
Advert
Advert
Yukarı

HAK-İŞ’ten gazeteciler günü mesajı

Batman Hak-İş ve Hizmet-İş İl Başkanı Bünyamin Söğüt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

HAK-İŞ’ten gazeteciler günü mesajı
Bu içerik 165 kez okundu.

Söğüt mesajında, “Basın ahlak kurallarına uygun yapılan yayınlar, gerçeklerin gün yüzüne çıkarılması, açık ve şeffaf toplum kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bu nedenle yazılı ve görsel basın yayın organları toplumun sesi, gözü ve kulağı durumundadır. Teknolojinin ve iletişim araçlarının geliştiği ve dünyanın bir küçük köy haline geldiği çağımızda, gazetecilik önemli bir güç haline gelmiştir. 4. güç olarak bilinen medya ya da gazetecilik, toplumu yönlendirme ve toplumda algı oluşturma bakımında belki en büyük güç haline gelmiştir. Gazetecilerin çalışma şartlarının daha da iyileştirildiği, örgütlenmelerinin önündeki engellerin kaldırıldığı bir ortamda çalışmaları dileğiyle tüm basın emekçilerinin10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk dilerim” dedi.


Etiketler: Batman Hak-İş Hizmet-İş İl Başkanı Bünyamin Söğüt 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir