Belediyeden yeni kedi evleri
Advert
Advert
Yukarı

Belediyeden yeni kedi evleri

Batman Belediyesi, sokak hayvanlarına yönelik yaptığı hizmet ve oluşturduğu farkındalık çalışmalarına yenilerini ekleyerek devam ediyor.

Belediyeden yeni kedi evleri
Bu içerik 121 kez okundu.

Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen proje ile belediye bünyesindeki mobilya atölyesinde hazırlanan kedi evlerinin, sokak kedileri için belirlenen yerlere yerleştirilmesine devam ediliyor. Kış aylarında soğuğa maruz kalan kedilerin, arabaların motor kısımları ve evlerin bacaları gibi tehlikeli yerlerde ısınmaya çalışırken hayatlarını kaybetmelerini önlemeye yönelik olarak başlatılan çalışmada Belediye Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kedi evlerinin sayısını artırma yoluna gitti. Kış ayında sokak kedilerinin açık alanda soğuk havaya maruz kalmalarını önlemeye yönelik yapılan çalışma ile hazırlanan kedi evleri koruma altındaki alanlara bırakılarak kedilere sıcacık bir yuva hazırlandı. Kedi evleri projesi Batman Belediyesi tarafından geçen yıl hayata geçirilmişti.

Etiketler: Batman Belediyesi yeni kedi evleri
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir