Vali Şahin’den İdareciler Günü mesajı
Advert
Advert
Yukarı

Vali Şahin’den İdareciler Günü mesajı

Vali Hulusi Şahin, 10 Ocak İdareciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Vali Şahin’den İdareciler Günü mesajı
Bu içerik 106 kez okundu.

Vali Şahin mesajında, “10 Ocak 1971 yılında Mülki İdare Amirleri sınıfının ihdası ile yapılan ilk mesleki toplantının başlangıç tarihi olan 10 Ocak tarihi, 1978 yılından itibaren “İdareciler Günü” olarak kabul edilmiştir. İdareciler Günü, meslek camiasında dayanışma, mülki idare amirliği mesleğinin Devletimizin birliği ve idarenin bütünlüğü ilkesi açısından önemini hatırlatan ve meslek dayanışma yönünden çok önemli bir gündür. Mülki İdare Amirlerimiz, milletimizin huzuru, refahı ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin üstün bir vazife bilinciyle çalışmakta, ülkemizin gelişmesinde, standartlarının yükseltilmesinde ve 2023 hedeflerine ulaşma yolunda üstün gayret göstermektedir.

 Devletimizin bekası, milletimizin birliği, ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasında bugüne kadar çok önemli roller üstlenmiş olan Mülki İdare Camiasının, “10 Ocak İdareciler Günü"nü en içten dileklerimle kutluyor, meslektaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler: Vali Şahin İdareciler Günü mesajı Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir