SEVEN; HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM
Advert
Advert
Yukarı

SEVEN; HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM

Batman’da yaklaşan yerel seçimler öncesi Yeni Mahalle Muhtarlığı'na aday olan Özkan Seven, "İnsan ölünce parayla değil, yaptığı hizmetlerle anılır, ben bu yola para için değil, hizmet etmek için çıktım” dedi.

SEVEN; HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM
Bu içerik 262 kez okundu.

Türkiye yerel seçimlere hazırlanırken, mahallelerde de muhtar adayları da seçmenlerine ulaşmak için çalışmalarına başladı. Yeni Mahallede Muhtar adaylığını açıklayan Özkan Seven, muhtarlık koltuğuna değil, hizmete talip olduğunu söyledi.

-7/24 MAHALLEM İÇİN ÇALIŞACAĞIM-

Seven, “Muhtarlık koltuğuna değil, hizmete talibim. Sorun ve sıkıntıları çözme noktasında ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışarak mahalle halkına hizmet etmeye talip oldum. İyi işler yapacağıma inanıyorum. Garibanlara, yoksullara, dul ve yetimlere, çaresiz kardeşlerimize yardım ve mahallemize 24 saat hizmet verebilmek için kardeşiniz olarak yola çıktım. Temiz sokak, oyun parkları, eğitim gören öğrencilerimize destek olabilmek için mahallemize muhtar adayıyım. Herkesin kardeşçe, dostça yaşayacağı bir mahalle yapmak yolunda elimden geleni yapmaya çalışacağım. Dürüst, sağlam bir kadroyla mahallemiz için hizmete talibim” ifadesini kullandı.

Etiketler: Batman Özkan Seven muhtar adayı Yeni Mahalle Muhtarlığı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir