Köy çocuklarına spor malzemesi dağıtıldı
Advert
Advert
Yukarı

Köy çocuklarına spor malzemesi dağıtıldı

Batman'ın Gercüş ilçesine 48 kilometre uzaklıkta bulunan köyde eğitim gören çocuklara spor malzemesi hediye edildi.

Köy çocuklarına spor malzemesi dağıtıldı
Bu içerik 181 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Badminton Federasyonunun birlikte yürüttüğü 'Orda Bir Köy Var Uzakta' projesi kapsamında Batman'ın Gercüş ilçesine 48 kilometre uzaklıkta bulunan Yemişli köyüne gidilerek proje kapsamında öğrencilere raket, top, file, dikme ve spor malzemesi hediye edildi.

Malzeme dağıtım töreninde konuşan Gercüş Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Soyvural, amaçlarının tüm köy okullarına ayırım yapmadan destek olmak olduğunu söyledi. Soyvural, "Köy okullarımız spor destekleriyle adeta yeniden hayat buluyor. Yemişli köyümüzde 250 öğrenci eğitim ve öğretim görüyor. Zaman zaman bu köyümüze spor malzemesi desteği sunuyoruz. Bugün Bakanlığımız ve Badminton Federasyonunun gönderdiği spor malzemesini verdik. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederiz." diye konuştu.

Etiketler: Batman Köy çocukları spor malzemesi dağıtıldı Badminton Federasyonu Orda Bir Köy Var Uzakta porje Gercüş Serkan Soyvural
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir