Turnuva final maçıyla son buldu
Advert
Advert
Yukarı

Turnuva final maçıyla son buldu

Türkiye Petrolleri’nin kuruluşunun 64. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Batman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Üniteler arası Voleybol turnuvası yapılan final maçı ile son buldu.

Turnuva final maçıyla son buldu
Bu içerik 182 kez okundu.

Türkiye Petrolleri spor salonunda başlayan 3-4’lük maçını Güvenliği 3-1 yenen Üretim Müdürlüğü elde etti. Oynanan final müsabakasında Mühendislik Müdürlüğü ile Emekliler karşı karşıya geldi. Final maçını TP Bölge Müdürü Mustafa Demir, Petrol-İş Batman Şube Başkanı Şehmus Kaygusuz, Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, TP Ünite Müdürleri ile çok sayıda taraftar takip etti.

Tribünlerin dolduğu final maçında sporseverlere, tatlı, muz ve içecek ikramında bulunuldu. Mühendislik Müdürlüğü ile Emekliler arasında oynanan final maçını 3-1 kazanan Mühendislik müdürlüğü geçen sene Emeklilere kaybettiği finalin rövanşını alarak Şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Türkiye Petrolleri Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir’in ellerinden alan, Mühendislik Müdürlüğü’nün sevinci görülmeye değerdi. Ayrıca Ödül töreninde En Centilmen Takım Bilgi Teknolojileri seçilerken, En Centilmen Sporcu İş Güvenliği’nden Duygu Güngör oldu.

HALİL TÜRE FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENECEK”

TP Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir 64. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde yapılan üniteler arası voleybol turnuvasını kazanan Mühendislik müdürlüğünü kutladığını belirtti.

Demir yaptığı açıklamada, “Bu tür organizasyonlar ile zaman zaman çalışanlarımızın motivasyonunu yükseltmeye çalışmaktayız. Turnuva da olduğu gibi bir araya geldiğimiz ve kenetlendiğimiz anda güzel işler yapıyoruz. Bu tür organizasyonlarımız devam edecek, yazın hemen başında eski çalışanımız ve sporcumuz büyük değerimiz rahmetli Halil Türe adına futbol turnuvasını yapacağız. Turnuvaya katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: Türkiye Petrolleri Turnuva final maçı son buldu Voleybol turnuvası üniteler Mustafa Demir
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir