BORA DURAN KONSERİ İLGİYLE İZLENDİ
Advert
Advert
Yukarı

BORA DURAN KONSERİ İLGİYLE İZLENDİ

Batman Belediyesi, kentin kültür sanat dünyasına kazandırdığı etkinlik programları ile Batmanlı sanatseverlerin gönlünü fethederken, 2019 yılına da güzel programlarla giriş yaptı.

BORA DURAN KONSERİ İLGİYLE İZLENDİ
Bu içerik 170 kez okundu.

Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Bora Duran konserini izleyen gençlerin ilgisi ve şarkılara ayağa kalkarak eşlik etmeleri dikkat çekti. Albümündeki kendine ait bir birinden güzel parçalar ile başka müzisyenlere ait eserleri yorumlayarak izleyicileri coşturan ve sahne performansıyla geceye damgasını vuran Bora Duran’a Belediye adına, teşekkür plaketi verildi.

Bora Duran konserinin ardından, konserler dizisine Alihan Semodov ile devam edilecek.  Batmanlı müzikseverler 9 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’da Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi’nde Alihan Semodov’un Balaban dinletisini ücretsiz olarak izleyebilecek.

Etiketler: Batman Belediyesi Bora Duran konseri Bora Duran Etkinlikleri
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir