ÖZDEMİR; BİZİ YÖNETENLERİ BİZ SEÇECEĞİZ
Advert
Advert
Yukarı

ÖZDEMİR; BİZİ YÖNETENLERİ BİZ SEÇECEĞİZ

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir

ÖZDEMİR; BİZİ YÖNETENLERİ BİZ SEÇECEĞİZ
Bu içerik 480 kez okundu.

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde ilk feda oy kullanacak olan gençlere hitap eden AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, “Bizi yönetenleri biz seçeceğiz. Bu kararı verirken ideolojik düşünürsek çok doğru bir karar veremeyebiliriz” dedi.

**AK Parti İl Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu programa AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç ve il defa oy kullanacak gençler katıldı.

Loboo Cafe’de düzenlenen programda gençlere oy verecekleri partiyi neye göre seçmeleri konusunda bilgilendirmelerde bulunan Milletvekili Özdemir, gençlere oy verirken dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

“İDEOLOJİK YAKLAŞMAYIN”

Gençlere oy verirken partilere ideolojik, takım tutar gibi yaklaşmamaları gerektiğini belirten Özdemir, “Gençler ile siyaseten bir araya gelmemizin güzel nedenleri var. Şuanda 19 yaşında milletvekili adaylarımız var. Bizler bir yerel seçim evresindeyiz. Yerel seçim evimizden tutun şehrin altyapısına kadar kapsayan bir yönetimdir. Yerel yönetimler sizin evinizin önündeki kaldırımdan, mahallenizdeki parklardan, sıkıntılardan ve bütün yaşamı etkileyen yönetimlerdir. Bizi yönetenleri biz seçeceğiz. Bu kararı verirken ideolojik düşünürsek çok doğru bir karar veremeyebiliriz. Çünkü sadece ideoloji, görmemiz gereken çoğu şeyi görmemizi engelleyebilir. Yani bir takım tutar gibi, yerel seçimlerde bir tarafı tutarsak yanlış bir sonuca varabiliriz. Mantıklı, siyasi partilerin projelerine bakarak kıyas yapın. Burada benim sorunuma, yaşamıma dokunacak bir şey var mı diye sorgulayın” şeklinde konuştu.

Etiketler: AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir 31 Mart tarihi Bizi yönetenleri biz seçeceğiz AK Parti İl Gençlik Kolları
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir