SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILDI
Advert
Advert
Yukarı

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, ‘Gençlik Şühedanın İzinde’ sloganıyla 81 ilde düzenlediği “Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı’ Batman’da da gerçekleşti.

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILDI
Bu içerik 97 kez okundu.

Sarıkamış Harekâtı’nın 104. yılı anma etkinlikleri kapsamında, Batman Park AVM önünden Atatürk Parkı’na kadar Türk Bayrakları eşliğinde yapılan yürüyüşe; Vali Hulusi Şahin, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, kamu kurum yöneticileri, sporcular, gençler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Atatürk Parkı’nda Sarıkamış şehitlerinin ruhuna okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Vali Hulusi Şahin, Sarıkamış Şehitlerinin birer kahraman olduğunu söyledi. Anma programı yapılan dua ile son buldu.

 

Etiketler: Gençlik Şühedanın İzinde Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı Batman Sarıkamış Harekâtı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir