Kayıtlar 11 Ocak’ta sona eriyor
Advert
Advert
Yukarı

Kayıtlar 11 Ocak’ta sona eriyor

Batman’da 2 bin kişinin işe alınacağını belirten Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, kayıtların 11 Ocak tarihinde sona ereceğini duyurdu.

Kayıtlar 11 Ocak’ta sona eriyor
Bu içerik 354 kez okundu.

Batman Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Besim Eviz, Batman merkez ve ilçelerinde 6 ay süreliğine kamu kurumlarında çalıştırılmak üzere 2 bin kişinin işe alınacağını belirterek, 7 Ocak’ta başlayan başvuruların 11 Ocak tarihinde sona ereceğini açıkladı.

-İNTERNET ADRESİNDEN BAŞVURULAR YAPILABİLECEKTİR-

Başvuruların internet üzerinden de yapılabildiğini aktaran Eviz, “Bilindiği üzere Batman il ve ilçeler dahil 2 bin kişi İŞKUR İl Müdürlüğümüz aracılığı ile çeşitli kamu kurumlarında 6 ay süre ile Toplum Yararına Programlarda istihdam edilecektir. Bu projelere merkezde İŞKUR İl Müdürlüğüne; ilçelerde kaymakamlıklara bağlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Hizmet Merkezlerinde veya www.iskur.gov.tr internet adresinden başvurular yapılabilecektir” dedi.

NOTERLE KURA ÇEKİLEREK

Başvuru kayıtlarıyla ilgili bilgi paylaşan Eviz, “Başvurular 7 ile 11 Ocak tarihleri arasında yapılacaktır. Bu tarihler arasında projelere başvuru yapmayan vatandaşların önceki kayıt işlemleri kabul edilmeyecektir. Başvuru şartları; erkekler için 36 yaştan gün almış olanlar ve yukarı yaş grubu, kadınlar için 28 yaştan gün almış olanlar ve yukarı yaş grubu şeklindedir. Katılımcıların tespiti basın huzurunda noterle kura çekilerek yapılacaktır” diye konuştu.

 

Etiketler: Batman 2 bin kişi Batman Çalışma ve İş Kurumu kayıt 11 Ocak
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir