YATIRIMCIYA ‘BEYAZ MASA’ DESTEĞİ
Yukarı

YATIRIMCIYA ‘BEYAZ MASA’ DESTEĞİ

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Batman Şube Başkanı Nihat İpekyüz, Batman’a yatırım yapmak isteyen yatırımcılara ‘Beyaz Masa’ desteği sunacaklarını söyledi.

YATIRIMCIYA  ‘BEYAZ MASA’ DESTEĞİ
Bu içerik 398 kez okundu.

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Batman Şube Başkanı Nihat İpekyüz, Yönetim kurulu üyeleri Kudbettin Suçin ve Mustafa Bilgin ile birlikte basın ziyaretleri kapsamında Batman Basın Derneği ve Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık’ı ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan İpekyüz, öncelikli amaçlarının Batman ekonomisine katkıda bulunmak olduğunu kaydetti. İpekyüz, “ASRİAD, İslami hassasiyeti olan bir dernektir. Dernek olarak İslam yaşantısına uygun hazırlıklar yapmaktayız. “Önce nitelik” sloganıyla yola çıktık. Niteliğe gerçekten önem veriyoruz. Kendi üyelerimize ve dokuna bildiğimiz herkese nitelik kazandırmak için çalışmalar yapacağız. Yönetim kurulumuzca bir karar aldık, derneğimize üye olsun olmasın, Batman’a yatırım yapmak isteyen kim olursa olsun derneğimize geldiğinde kurduğumuz Beyaz Masa’da tüm teşvikler hakkında ücretsiz bilgilendirme yapacağız. Yatırımı geliştirmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak olan yatırımcılara yardımcı olup memleketimize faydalı olacağız” dedi.

Etiketler: ASRİAD Nihat İpekyüz Beyaz Masa desteği Tarafsız Haber Gazetesi Kudbettin Suçin Mustafa Bilgin Cebrail Uyanık
Sende Yorumla...