FOTOĞRAFLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
Advert
Advert
Yukarı

FOTOĞRAFLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Batman İl Özel İdaresinde Devlet Memurluğu görevinin yanı sıra 6 yıl önce hobi olarak başladığı fotoğraf çekimlerini sergi salonlarına taşıyan Batmanlı Ödüllü Fotoğraf sanatçısı Orhan Kartal'ın üçüncü kişisel fotoğraf sergisi yarın saat 11.00’de açılacak.

FOTOĞRAFLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
Bu içerik 213 kez okundu.

Tüm Batman halkını açılışa davet ederek 3 gün süresince açık kalacak olan fotoğraf sergisi Batman Park AVM girişinde bulunan sergi alanında 9 Aralık tarihine kadar gezilebilecek. Kartal, “Batman’ı çok seviyorum. Günümüzde gençlerin fotoğrafla ilgilenmesi çok sevindirici bir durum. Batmanlı gençlerin sokak köşelerinde veya kahvehane köşelerinden sıyrılıp fotoğrafçılığa özendirmek veya kazandırmak öncelikli hedefim olacaktır” dedi. Batman Park AVM’de birbirinden güzel 50 eserle açtığı sergide; fotoğraf tekniklerini ve sanatsal açılardan çektiği 50eseri fotoğraf sever Batman halkına sunacak olan Kartal,  tüm Batman halkını ve fotoğraf severleri sergiye davet ettiğini belirtti.

Etiketler: Batman İl Özel İdaresi fotoğraf çekimlerini sergi Orhan Kartal
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir