Peygamberin adalet yönüne dikkat çekildi
Advert
Advert
Yukarı

Peygamberin adalet yönüne dikkat çekildi

Batman Üniversitesinde düzenlenen Mevlid-i Nebi etkinliğinde konuşan İTTİHADÜL ULEMA Yönetim Kurulu Üyesi Molla Ali Altun, Hazreti Muhammed'in adalet yönüne dikkat çekti.

Peygamberin adalet yönüne dikkat çekildi
Bu içerik 141 kez okundu.

Batman Üniversitesi İslami Araştırmalar Topluluğu ile İdeal Gençlik Topluluğu’nun organize ettiği “Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed” temalı Mevlid-i Nebi etkinliği düzenlendi. Âlimler ve Medreseler Birliği (İTTİHADÜL ULEMA) Yönetim Kurulu Üyesi Molla Ali Altun, konuşmacı olarak katıldığı etkinlik, Batman Üniversitesi Merkez Kampüsünde yapıldı. Etkinlik İslami İlimler öğrencisi Ramazan Aslan tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ile başladı. Sinevizyon gösterimin ardından Üniversite öğrencilerinden Ebubekir Basut tarafından Mevlid-i Şerif okundu. İlahi ses sanatçıları Ömer Güneş ile Abdullah Olam tarafından Hazreti Muhammed üzerine bestelenen ezgi ve ilahileri seslendirdiler. Seslendirilen ilahi ve ezgiler sonrası günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yapan İTTİHADÜL ULEMA Yönetim Kurulu Üyesi Molla Ali Altun, Sevgili Peygamberimizin adaletinin uygulanmadığı bir dünyanı insanlık için kesinlikle selamet gemisi olmadığını söyledi. Konuşmasının ardından Altun yaptığı dua ile program son buldu.

Etiketler: Peygamber adalet yönü İTTİHADÜL ULEMA Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir