Güzellik salonundan anlamlı hizmet
Advert
Advert
Yukarı

Güzellik salonundan anlamlı hizmet

Güzellik salonundan anlamlı hizmet

Güzellik salonundan anlamlı hizmet
Bu içerik 295 kez okundu.

Avrupa güzellik salonu Sahibi Cüneyt Arzık ve Gülcan Nasıroğlu, ayrıca Clas kuaför Gülseren Kartal ve Çirkin kuaför sahibi Ömer Bayam Kozluk Şehit Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine anlamlı bir hizmet sunarak ilçede bir değişim meydana getirdiler. Kuaförler Özellikle ilçelerimizin kırsal kesimlerinde yaşayan kızlarımıza bu hizmeti sunmak istedik kuaför Gülcan Nasıroğlu ise, “Bugün burada okuyan bu kız kardeşlerime faydalı olduğum için ayrıca mutluyum böyle hizmetlerimizi artırarak öğrencilerimize faydalı olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Kozluk Şehit Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri kendi okullarına böyle bir hizmeti getiren Avrupa güzellik salonuna ve emeği geçenlere teşekkür etti. Öğrenciler ilk defa bir kuaförün saçlarına şekil verecek olmalarından dolayı çok heyecanlı ve çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

Etiketler: Güzellik salonu anlamlı hizmet Avrupa güzellik salonu Cüneyt Arzık Gülcan Nasıroğlu Şehit Şenay Aybüke Yalçın
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir