EKMİŞ; HİZMETE TALİBİM
Advert
Advert
Yukarı

EKMİŞ; HİZMETE TALİBİM

AK Parti Balpınar Belediye Başkan aday adayı İmadeddin Ekmiş, Balpınar’ın köyden farkının olmadığını belirterek, AK belediyeciliği beldeye getirmek için hizmete talip olduğunu söyledi.

EKMİŞ; HİZMETE TALİBİM
Bu içerik 622 kez okundu.

AK Parti Balpınar Belediye Başkan aday adayı İmadeddin Ekmiş, basın ziyaretleri kapsamında Batman Basın Derneği Başkanı ve Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Ekmiş, aday gösterilmesi durumunda beldede önemli projelere imza atacağını kaydetti. Balpınar’ın önemli sorunlarından birinin yol ve ulaşım olduğunu belirten Ekmiş, “beldenin sorunlarını çözmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Altyapı ve içme suyu sıkıntısı geçen beldenin bu sorununu kökten çözmek için var gücümle çalışacağım. Beldenin ve beldeye bağlanan köylerin yol sıkıntıları var. Bu sıkıntıları gidermek için projelerim var. Beldemizin yine en önemli sorunlarından biri olan İluh deresi için ıslah çalışması başlatacağım. Beldemizde insan sağlığını tehdit eden tüm unsurları ortadan kaldırmak için yoğun bir çalışma içerisinde olmamız gerekecek. Balpınar beldemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz, seçilmem durumunda Balpınar belde halkımızla tek vücut olup, beldemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz” diye konuştu. Ekmiş, Balpınar beldesinin Avrupai bir belde haline getirmek tek hayali olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler: AK Parti Balpınar Belediye Başkan aday adayI İmadeddin Ekmiş hizmete talibim seçim Tarafsız Haber Gazetesi Cebrail Uyanık
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir