MURAT GÜNEŞTEKİN: HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
Advert
Advert
Yukarı

MURAT GÜNEŞTEKİN: HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

Murat Güneştekin, İl Başkanı olarak son toplantısını yaptı ve Belediye başkan adayı olarak neler yapacağını partililerle paylaştı.

MURAT GÜNEŞTEKİN: HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
Bu içerik 548 kez okundu.

Güneştekin İl Başkanı olarak son toplantısında şöyle konuştu; “Makam kovalayan değil, görev kovalayan bir anlayış ile veda değil yeni bir başlangıç yapacağız. Proje ekibimizi kurduk, çok yakında yıllardır hizmet ettiğimiz ve sorunlarına hakim olduğumuz Batman’ın tüm sorunlarını projelendirip 31 Mart’tan hemen sonra çözmeye başlayacağız. Çocuklar, Gençler, Kadınlar, Yaşlılar ve toplumun her kesimine yönelik çalışmalar ve yaşam alanlarını Ak Belediyecilikle gerçekleştireceğiz. Batman’ı bir bütün olarak ele alıp, ihtiyaç duyulan bölgelerde cazibe merkezleri oluşturacağız. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” dedi.

Etiketler: Murat Güneştekin Belediye başkan adayı toplantı hiçbir şey eskisi gibi olmayacak yönetim kurulu ve üyeleri Batman Ak parti
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir