EL EMEĞİ GÖZ NURU SERGİSİ
Yukarı

EL EMEĞİ GÖZ NURU SERGİSİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Merkezi'nde kalan engelli vatandaşlar 3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinlikleri kapsamında el sanatları sergisi açtı.

EL EMEĞİ GÖZ NURU SERGİSİ
Bu içerik 132 kez okundu.

Batman Park AVM’de düzenlenen sergiyi; Vali Hulusi Şahin, eşi Ebru Şahin, kamu kurum yöneticileri, STK temsilcileri ileçok sayıda vatandaş ziyaret etti. Serginin açılışını gerçekleştiren Vali Şahin, sergilenen ürünleri bir süre inceledikten sonra, engelli vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Engellilerin doğru yönlendirilmeleri gerektiğini belirten Vali Şahin, “Eğer engellileri doğru yönlendirebilirsek kimseye külfet olmazlar. Topluma da yük olmazlar. Bilakis yük alırlar, Kendi hayatlarını rahatlıkla idame ettirirler.  Hem onlar mutlu olur, hem de toplum olarak biz de vazifemizi yerine getirmiş oluruz. Bu sergide örneğini gördük” diye konuştu.

Etiketler: Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Aile Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinlik el sanatları sergisi Vali Hulusi Şahin
Sende Yorumla...