AK Gençlik’ten Meclis toplantısı
Advert
Advert
Yukarı

AK Gençlik’ten Meclis toplantısı

AK Parti Batman İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

AK Gençlik’ten Meclis toplantısı
Bu içerik 187 kez okundu.

Toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkan Vekili Cemalettin Gözkeser, Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Bölge Koordatörü Hasan Murat Öz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç’in yanı sıra İl ve İlçe Teşkilatları ve partililer katıldı. Toplantının yoğun ve güzel geçtiğine değinen İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana; tek derdimiz, Güzide kentimiz Batman’ımızın gençliği oldu. Gençlerimizin, gençliğimizin yaşadığı sorunları kapı kapı dolaşarak not ederek, çalışmalar yaptık. Çalışmalarımızın bir kısmından gayet güzel sonuçlar elde ettik. Uyuşturucu madde kullanımı üzerinde çalışmalar yaptık ve bu çalışmalara dayalı olarak seminerler düzenledik. Gençlerimizi sosyal, kültürel ve spor alanlarında daha aktif hâle getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Etiketler: AK Parti Batma İl Gençlik Kolları Meclisi Toplantısı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir