SANAT’A YAKIŞMIYOR…
Advert
Advert
Yukarı

SANAT’A YAKIŞMIYOR…

Batman’da öğrenci ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı Sanat Sokağı’nda medyana gelen çukurlar adeta köstebek yuvalarını andırıyor. Vatandaşlar, yetkililerden sokağın adına yakışır çalışmalar yapmasını istedi.

SANAT’A YAKIŞMIYOR…
Bu içerik 218 kez okundu.

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı ve SSK Caddesi ve Turgut Özel Bulvarı Diyarbakır Caddesi’ni bir birine bağlayan Sanat Sokağı’nda yol boyu oluşan çukurlar tepkilere neden oldu.

Medyana delen çukurların sokağın adına yakışmadığını belirten vatandaşlar, “Sanat Sokağı, insanların yoğun olarak kullandığı bir yerdir. Belediye kentin birçok noktasında güzel çalışmalar yapıyor. Özellikle Gülistan Caddesi çok güzel olmuş. Sanat Sokağı’nın da elden geçirilmesi gerekiyor. Yol boyu çukurlar oluşmuş, bu görüntü şehrimize yakışmıyor. Önümüz yağmur ve kar, önlem alınmaz ise sorun giderek büyüyecektir. Yetkililerden Sanat Sokağı’nın adına yakışır bir çalışma yapmasını istiyoruz” ifadesini kullandılar.

Etiketler: batman sanat sokağı bozuk yol belediye vatandaş
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir