ENGELLİLERDEN MÜZİK ŞÖLENİ
Advert
Advert
Yukarı

ENGELLİLERDEN MÜZİK ŞÖLENİ

Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü engelli öğrencileri ile Umut Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Dünya Engelliler Günü’nde farkındalık oluşturmak için düzenledikleri müzik programı beğeniyle dinlendi.

ENGELLİLERDEN MÜZİK ŞÖLENİ
Bu içerik 176 kez okundu.

Merkez Kampüs Konferans Salonu’nda düzenlenen müzik programına Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş’un yanı sıra STK temsilcileri, üniversitemiz personeli ve öğrencileri, Umut Rehabilitasyon Merkezi personeli ve öğrencileri ile pek çok davetli katıldı. Müzik programının açılışında konuşan Durmuş, “Dünya Engelliler Günü dolayısı ile engelsiz öğrencilerimiz tarafından düzenlenen bu anlamlı etkinlikte sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. Yaklaşık bir saat süren müzik programı salonu dolduran dinleyenlerin türkülere eşliği ve alkışlarıyla devam etti. “Batman’e Batman’e” türküsü Durmuş’un ve salondaki öğrencilerin koroya katılımı ile hep birlikte söylendi. Müzik programı aile fotoğrafının çekilmesiyle tamamlanırken Durmuş, programı organize eden engelsiz engelliler onuruna verdiği öğle yemeği ile program sona erdi.

Etiketler: Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü engelli öğrenciler müzik şöleni
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir