PİSTİN PERİLERİ KUPALARA ABONE OLDU
Advert
Advert
Yukarı

PİSTİN PERİLERİ KUPALARA ABONE OLDU

Türkiye Atletizm Federasyonu faaliyet programında yer alan Kulüplerarası Bölgesel Kros ligi Türkiye finali Cumartesi günü Gaziantep ilinde yapıldı.

PİSTİN PERİLERİ KUPALARA ABONE OLDU
Bu içerik 182 kez okundu.

Müsabakalara ilimizi temsilen elemelerden gelerek Bayanlarda 13 ve Erkeklerde 17 takım arasına katılan Batman Petrolspor temsil etti. Müsabakalara 170 elit atlet katıldı. Sezonun en iyi 13 takımı ile piste çıkan Batman Petrolsporlu Yıldız Kızlar topladıkları 25 puanla Türkiye ikinciliği elde ederek büyük bir başarıya imza attılar. Yıldız Erkekler ise topladıkları 37 puan ile Türkiye dördüncülüğü elde etti. Yarışmalarda ilk üçe giren atletlere madalya, takımlara kupa ve Şahinbey Belediyesi tarafından bisiklet hediye edilirken, ilk 15 sırada finiş gören atletlere de Türkiye Atletizm Federasyonu’nda eşofman takımı ve malzeme çantası hediye edildi. Ayrıca ilk 15’te yer alan atletlerin ise sömestri tatilinde Milli Takım kampına alınacakları belirtilirken, bu kategoride dereceye giren 4 Petrolspor’lu atletin Milli Takım kampına katılacakları açıklandı.

Demir “Takımımızı kutluyorum”

TP Batman Bölge Müdürü ve Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir elde edilen büyük başarıdan dolayı Atletizm takımını kutladığını belirtti. Demir yaptığı açıklamada “Ülkemizin en büyük kulüpleri ile finalde yarışarak Türkiye ikinciliği elde etmesinden dolayı çok mutluyuz. Teknik ekip ve sporcularımızı kutluyorum” dedi.

Etiketler: Türkiye Atletizm Federasyonu Batman Petrolspor Mustafa Demir
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir