GÜNEŞTEKİN: DERDİMİZ HALKA HİZMETTİR
Advert
Advert
Yukarı

GÜNEŞTEKİN: DERDİMİZ HALKA HİZMETTİR

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Murat Güneştekin:

GÜNEŞTEKİN: DERDİMİZ HALKA HİZMETTİR
Bu içerik 519 kez okundu.

AK Parti Batman Belediye başkan adayı Murat Güneştekin, “Batman'ı hak ettiği yere getireceğiz. Bizim derdimiz halka hizmettir. Makam mevkiler geçicidir” dedi.

**AK Parti'nin Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, kentte gelişinde partililer tarafından coşkuyla karşılandı. AK Parti'den Batman Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Murat Güneştekin ve Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Havalimanı'nda partililer ve vatandaşların yoğun katılımı ile karşılanmasının ardından konvoy eşliğinde AK Parti İl Başkanlığına geçti. Burada konuşan Güneştekin, AK Parti'nin bir dava partisi olduğunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın teveccühü ile aday olduğunu söyledi.

“BATMAN'I HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ”

Dünyada marka olmuş Ak belediyeciliği Allah'ın izniyle yıllardır ihmal edilmiş Batman'da hayata geçireceklerini kaydeden Güneştekin, şöyle konuştu: "Batman'ı sizlerle imar edeceğiz. Batman'ı sözde değil, özde birlikte büyüteceğiz. Batman'ın sorunlarına hakimiz. Yıllarca bir sürü kamu yatırımı oldu ama sizlerin de bildiği üzere yerel ayağında hep bir eksiklik oldu. Son 2 senede kayyum belediyesi tarafından gözle görünür şekilde güzel hizmetler yapıldı. Bunların devamı niye olmasın. Biz hizmete sevdalıyız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere AK Parti yönetimi Batman'da yerel yönetimin güçlendirilmesi ve kente büyük hizmetlerin yapılması noktasında bize bu görevi verdi. Sizler de bize inanıp destek verirseniz Batman'ı hak ettiği yere getireceğiz. Bizim derdimiz halka hizmettir. Makam mevkiler geçicidir."

Etiketler: AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Murat Güneştekin DERDİMİZ HİZMET hizmet
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir