SOSYAL MARKET HİZMETTE
Advert
Advert
Yukarı

SOSYAL MARKET HİZMETTE

Vali Hulusi Şahin ve eşi Ebru Şahin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde hizmet veren Sosyal Marketi ziyaret etti.

SOSYAL MARKET HİZMETTE
Bu içerik 239 kez okundu.

Sosyal Market ziyareti sırasında Gercüş ilçesinden gelip markette alışveriş yapan ihtiyaç sahibi öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Şahin ve eşi Ebru Şahin,  çocuklarla bir süre sohbet ederek, öğrencilerin kıyafet seçmelerine yardımcı oldular. Ziyaret sırasından Vali Şahin ve Eşi Ebru Şahin'e;  Vali Yardımcısı Metin Demirel, Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci, Sason Kaymakamı Abdullah Özadalı ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan eşlik etti. Sosyal markette incelemelerde bulunan Vali Şahin,  vatandaşlarımıza yapılan giyim yardımlarının devam etmesi konusunda talimat verdi.

Etiketler: Vali Hulusi Şahin sosyal market Ziyaret
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir