Aralık Ayı etkinlikleri her kesime hitap edecek
Advert
Advert
Yukarı

Aralık Ayı etkinlikleri her kesime hitap edecek

Batman Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen kültür sanat etkinlikleri 2018 Aralık Ayı programı açıklandı.

Aralık Ayı etkinlikleri her kesime hitap edecek
Bu içerik 197 kez okundu.

Her ay birbirinden renkli etkinliklerle Batmanlılara unutulmaz anlar yaşatan Belediyemizin Aralık 2018 kültür sanat etkinlikleri programı, animasyon sinema gösterimleri, çocuk ve yetişkin tiyatro oyunları ile konserler 7’den 77’ye her yaş ve sosyal kesime hitap edecek şekilde hazırlandı. Zootropolis Hayvanlar Şehri, Sevimli Panda, Rio 2 gibi animasyon sinema gösterimlerinin yanı sıra ‘Hapşu’ çocuk tiyatro oyunu ile , ‘Ormandaki Kristal’ve ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ yetişkin tiyatro oyunu Aralık ayı programı kapsamında izleyicilerle buluşacak. Aralık Ayı programında ayrıca ‘Halk Oyunları Gösterisi ve Türk Halk Müziği Korosu Konseri’ ile ‘Türk Sanat Müziği Korosu Konseri’ Batmanlılarla buluşacak.

Vatandaşlar etkinlik detay ve duyurularını Batman Belediyesi resmi web sayfası www.batman.bel.tr ve Belediyemize ait sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek. Ücretsiz bilet uygulamasına geçen Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, vatandaşların etkinlik biletlerini 3 gün önceden Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinden temin edebileceklerini hatırlatırken, etkinlik saatinden 10 dakika önce tüm misafirlerin salondaki yerlerini almalarını aksi takdirde herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklarını belirtti.

Etiketler: Aralık Ayı etkinlikleri Batman Belediyesi 2018 Aralık Ayı programı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir