ASLAN’A BİR BÜYÜK ONUR DAHA
Advert
Advert
Yukarı

ASLAN’A BİR BÜYÜK ONUR DAHA

Real Konak Hoteli Genel Müdürü Hüseyin Aslan, 2018 Altın Portal ödül töreninde Güneydoğu Anadolu Bölgesinin En Başarılı Turizm Yöneticisi ödüllüne layık görüldü.

ASLAN’A BİR BÜYÜK ONUR DAHA
Bu içerik 568 kez okundu.

Son yıllarda Batman turizminin Türkiye ve hatta Dünya genelinde tanıtımına büyük katkılarda bulunan Hüseyin Aslan, 2018 Altın Portal ödülünü alarak büyük bir başarı daha elde etti. Başarılarına her gün bir yenisini daha ekleyerek Batman turizminin canlanması ve gelişmesi açısından yoğun çaba sarf eden Aslan, bu doğrultuda sadece Batman halkının değil aynı zamanda Türkiye turizm otoritelerinin de takdirini kazandı. Aslan: “Her ne kadar sadece kendim için değil, hem çalıştığım kurum ve Batman turizmi adına çırpınıyor olsam da verdiğim bu büyük mücadelede yalnız bırakılmanın da zorluğunu yaşıyorum. Ancak ne olursa olsun memleketim için uğraşmaktan sıkılmıyor ve asla da gocunmuyorum. Bu doğrultuda şevkimi hiçbir zaman kaybetmeden Batman için canla başla çalışmaya ilk günkü gibi devam edeceğim. Belki şimdi çok fazla fark edilmese de zaman,  bu ödüllerin ve çalışmanın ne kadar değerli olduğunu gösterecektir. Tıpkı diğer ödüllerde olduğu gibi bu büyük ödüllü de çok sevdiğim Batman ve Batmanlı hemşerilerime armağan ediyorum. Bu gurur sadece şahsımın değil bütün Batman’ımızındır” dedi.

 

Etiketler: ASLAN’A BİR BÜYÜK ONUR DAHA Real Konak Hoteli Hüseyin Aslan En Başarılı Turizm Yöneticisi Turizm başarı Batman Altın Portal ödül Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir