Durmuş’a taziye ziyareti
Advert
Advert
Yukarı

Durmuş’a taziye ziyareti

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, Vali Şahin ve Batman İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bekçepınar, geçtiğimiz günlerde kayın biraderi rahmet eden Rektör Durmuş’a taziye ziyaretinde bulundu.

Durmuş’a taziye ziyareti
Bu içerik 255 kez okundu.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya iade-i ziyaretleri ve taziye ziyareti için teşekkür eden Rektör Durmuş, Vali Hulusi Şahin’e ve İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bekçepınar’a da taziye ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, Bitlis Valisi Oktay Çağatay ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya üniversitemiz öğrencilerinin hazırladığı ebru tablosunu, üniversite şiltini ve ayyıldız işlenmiş gümüş rozet takdim etti. Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Üniversitesi şeref defterini imzaladıktan sonra heyetle birlikte Merkez kampüste incelemelerde bulunduktan sonra Durmuş tarafından uğurlandı.

Etiketler: Bitlis Valisi Oktay Çağatay Rektör Durmuş vali şahin taziye ziyaret
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir