Valiler ve Tuğgeneralden Rektör Durmuş’a ziyaret
Advert
Advert
Yukarı

Valiler ve Tuğgeneralden Rektör Durmuş’a ziyaret

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’dan, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’a taziye ziyareti.

Valiler ve Tuğgeneralden Rektör Durmuş’a ziyaret
Bu içerik 215 kez okundu.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya ve Batman İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bekçepınar, geçtiğimiz günlerde kayın biraderi vefat eden Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’a taziye ziyaretinde bulundu.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya iade-i ziyaretleri ve taziye ziyareti için teşekkür eden Rektör Durmuş, Batman Valisi Hulusi Şahin’e ve İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bekçepınar’a da taziye ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, Bitlis Valisi Oktay Çağatay ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya’ya üniversite öğrencilerinin hazırladığı ebru tablosunu, üniversite şiltini ve gümüş rozet takdim etti.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Batman Üniversitesi şeref defterini imzaladıktan sonra heyetle birlikte merkez kampüste incelemelerde bulunduktan sonra Rektör Durmuş tarafından uğurlandı. 

Etiketler: Bitlis Valisi Oktay Çağatay Batman Valisi Hulusi Şahin Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya Batman Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş ziyaret taziye
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir