VALİ ŞAHİN: TOPYEKÜN MÜCADELE EDECEĞİZ
Advert
Advert
Yukarı

VALİ ŞAHİN: TOPYEKÜN MÜCADELE EDECEĞİZ

Vali Hulusi Şahin, “Batman’ın çok daha güzel yerlere gelebilmesi için topyekün mücadele etmemiz gerekiyor.

VALİ ŞAHİN: TOPYEKÜN MÜCADELE EDECEĞİZ
Bu içerik 383 kez okundu.

Vatandaşa hizmet odaklı çalışıp, heybemizi başarılarla dolduracağız. Batman’dan ayrıldığımda arkamdan güzel eserlerin kalmasını istiyorum” dedi.

**Batman Basın Derneği (BBD) Başkanı ve Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık, İstanbul Esenler Kaymakamı iken Valiler Kararnamesi ile Batman Valisi olarak atanan Vali Hulusi Şahin’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

-VATANDAŞA DOKUNACAĞIZ-

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Şahin, Batman için olumlu mesajlar verdi.

Batman’ın gelişip kalkınması için ne gerekiyorsa yapılacağını kaydeden Vali Şahin, “Batman’ı güzel günler bekliyor. 5 yıl içerisinde çok güzel gelişmeler olacak. Eğitim, sağlık, yatırım ve istihdam alanları başta olmak üzere güzel hizmetler bizleri bekliyor. Hedef odaklı çalışacağız. Vatandaşa dokunacağız. Batman’a çok güzel eserler bırakacağım. Heybemize hizmet ve başarı koyacağız. Batmanımızda hizmetlerimiz azalmayacak. Hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

-MÜCADELE KARARLILIKLA DEVAM EDECEK-

Vali Şahin, Batman’da düzenlenen bir operasyonda şehit olan Polis Memuru Birol Öztekin’in ailesine başsağlığı dileğinde bulundu. Terör örgütleriyle mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini belirten Vali Şahin, “Batman, görevinde başarılı bir evladını kaybetti. Bunun üzüntüsü içerisindeyiz. Kentimizin huzurunu kaçırmaya çalışıyorlar. Devletimiz ve milletimiz el ele verdiği sürece kimse huzurumuzu kaçıramayacaktır. Terör örgütleriyle mücadelemiz kararlılık ile devam edecektir. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadesini kullandı.

-UYUŞTURUCUNUN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ-

Kaçakçılık ve uyuşturucu konusuna da değinen Vali Şahin, “güvenlik güçlerimiz, kaçakçılık noktasında son sürat çalışmalarını sürdürüyor. Batman’da uyuşturucunun kökünü kazıyacağız. Kimsenin gençlerimizi zehirlemeye hakkı yoktur. Geleceğimiz olan çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Uyuşturucu ile ilgili din adamlarımıza da önemli görevler düşmektedir. Herkes üzerine düşen görevi layıkıyla yapacaktır” diye konuştu.

-BATMAN OKUYOR, DEVAM EDECEK-

Batman Valiliğince başlatılan 'Batman Her Yerde Okuyor' projesinin devam edeceğini vurgulayan Vali Şahin, “'Batman Her Yerde Okuyor' kampanyasını son derece olumlu buluyorum. Her şeyin başında eğitim geliyor. Eğitime çok önem veriyorum. Bu nedenle 'Batman Her Yerde Okuyor' projesini geliştirerek devam ettireceğiz” şeklinde konuştu. Sağlık alanında önemli çalışmaların içerisinde olduklarını da kaydeden Vali Şahin, 500 yataklı hastanenin çalışmalarının yakından takip ettiğini sözlerine ekledi. Yusuf UYANIK

Etiketler: Vali Hulusi Şahin Batman topyekün mücadele Batman Basın Derneği BBD Tarafsız Haber Gazetesi Cebrail Uyanık ziyaret
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir