Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı
Advert
Advert
Yukarı

Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Batman'ın Gercüş ilçesinde uyuşturucu ile mücadele toplantısı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mevlüt Şekerci başkanlığında yapıldı.

Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı
Bu içerik 332 kez okundu.

Kaymakamlık makamında  yapılan toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Serkan Ateş, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Sırlı  ve uyuşturucu ile mücadelede görevli kurum müdürleri  katıldı.

Katılımcılar Kaymakam Şekerci’ ye uyuşturucu madde ile mücadele konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Toplantı sonucunda uyuşturucu kullanımı ile mücadele ve satışını önlemeye yönelik çalışmaların yapılmasına, ilçenin park ve bahçelerinde denetimlerin arttırılmasına, Müftülük tarafından  Cuma namazı vaazlarında değinilmesine, Milli Eğitim Müdürlüğünce okullarda “Madde Bağımlılığı ve Zararları” konulu seminerler verilmesine karar verildi.

Etiketler: uyuşturucu madde Mücadele Toplantısı Kaymakamlık Gercüş
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir