Askerlere ziyaret
Advert
Advert
Yukarı

Askerlere ziyaret

Sason Kaymakamı Abdullah Özadalı İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek vatani görevini yapan askerleri ziyaret etti.

Askerlere ziyaret
Bu içerik 201 kez okundu.

İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammed Topal tarafından karşılanan Özadalı, komutanlığın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.  İlçe Jandarma Komutanlığındaki yeni düzenlemeleri yerinde inceleyen Özadalı daha sonra göreve başlayacak güvenlik korucuları ile bir araya geldi. Koruculara görevinde başarılar dileyen Kaymakam Özadalı, İlçe Jandarma Komutanlığımızın eğitimleri ve burada düzenlenen yemin törenin ardından, başarılı, gayretli ve ülkemize, milletimize ve devletimize hizmet edecek arkadaşlarımız görevlerine başlayacaklar. Korucuların başta jandarma olmak üzere güvenlik güçlerine operasyonel faaliyetlerde destek olacaklarını ve vatan hizmetinde bulunacaklarından dolayı dikkatli ve duyarlı olmaları konularında uyarılarda bulundu.

GÜVENLİK KORUCULARI YEMİN ETTİ

Güvenlik Korucularının yemin törenine Kaymakam Abdullah Özadalı Belediye Başkan V. Nedim Işık, Cumhuriyet Başsavcısı Emre Öksüz, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammed Topal, Tabur Komutanı Binbaşı Mehmet Kahya, İlçe Emniyet Amir V. Mikail Karkacı, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı. 15 gün süren “Güvenlik Koruyucuları Hazırlayıcı Zorunlu Eğitim” sonunda korucular silah başında hep birlikte yemin ettiler.

Etiketler: Askerlere ziyaret Abdullah Özadalı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir