HASANKEYF VE GERCÜŞ İLÇELERİNE ZİYARET
Advert
Advert
Yukarı

HASANKEYF VE GERCÜŞ İLÇELERİNE ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Hasankeyf ve Gercüş İlçelerinde ziyaretlerde bulundu.

HASANKEYF VE GERCÜŞ İLÇELERİNE ZİYARET
Bu içerik 408 kez okundu.

HASANKEYF İLÇE ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ilk önce Hasankeyf İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hasankeyf Kaymakamlığını ziyaret etti. Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç’u makamında ziyaret eden Kurtaran’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Tanrıverdi eşlik etti. Kurtaran, daha sonda Hasankeyf İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Okulu gezen Kurtaran kütüphanede ders işleyen öğrencilere kitap hediye edip bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Kurtaran, son olarak öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Okul ziyaretinin sonunda öğretmenlere kitap hediye edip onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

GERCÜŞ İLÇE ZİYARETİ

Kurtaran, Hasankeyf ilçe ziyaretinin ardından Gercüş ilçesine geçerek burada Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ve Gercüş Kaymakamlığını ziyaret etti. Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci’yi ziyaretinde Kurtaran’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Siraç Badur eşlik etti. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Öğretmenevindeki çalışmaları yerinde inceleyen Kurtaran daha sonra Şehit Kadri Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesini gezdi kütüphaneyi inceledi ve burada okul müdürlerine verilen kapsayıcı eğitim seminerini ziyaret ederek 2 hafta sürecek olan eğitim hakkında Okul Müdürü Abdullah Akgül ve eğitici Edip Ekmen’den bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran daha sonra öğretmenlere kitap hediye etti. Öğretmenler de kitap hediyesine teşekkür ederek bir süre hep birlikte kitap okudular. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran iki ilçe ziyareti dönüşü Batman Gazi Sağlık Meslek Lisesini ziyaret etti. Yemekhaneyi denetleyen Kurtaran öğrencilerle sohbet edip onların taleplerini dinledi.

Etiketler: İl Milli Eğitim Mahmut Kurtaran Gercüş Hasankeyf ziyaret
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir