VALİ DENİZ, VEDA YEMEĞİ VERDİ
Advert
Advert
Yukarı

VALİ DENİZ, VEDA YEMEĞİ VERDİ

Son Valiler Kararnamesiyle Manisa Valiliğine atanan Vali Ahmet Deniz, Valiliğimiz tarafından onuruna düzenlenen veda yemeğinde mesai arkadaşları, STK temsilcileri ve her kesimden Batmanlılarla bir araya geldi.

VALİ DENİZ, VEDA YEMEĞİ VERDİ
Bu içerik 239 kez okundu.

TP Kristal Park sosyal tesislerinde düzenlenen programa; Vali Ahmet Deniz ve Olcay Deniz, protokol üyeleri, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

“VERİRSENİZ KARŞILIĞINI ALIRSINIZ”

Davetlilere hitaben veda konuşması yapan Vali Deniz, "Batman'ın genç bir nüfusu var, ne verirseniz fazlasıyla karşılığını alıyorsunuz. Batmanlılar Valilik olarak yaptığımız her projede yanımızda oldular. Türkiye'de adından söz ettirilecek projelerde hep yanımızda durdular. Bu şehir daha güzel şeyleri hak eden bir şehir. İnanın Türkiye'nin 2023 hedeflerinde Batman, bu girişimci ruhuyla,  vatanına ve milletine sevdalı gençleriyle çok önemli bir yer tutacak.  Ben bu kıpırtıyı görebiliyorum" diye konuştu

 “ÇOCUKLARI YANLIŞTAN UZAK TUTALIM”

Batman'ı her zaman güzel şeylerle duymak anılmasını arzu ettiklerini belirten Vali Deniz, "Batmanlılar bir taraftan vatanına ve milletine sahip çıkarken, bir taraftan da kendi şehrine yatırım yapıyor. Özelikle çocuklarımızı yanlıştan uzak tutalım. Çocuklarımızın teröre bulaşmasına asla ve asla müsaade etmeyeceğiz.  Onlar bizim hey şeyimiz ve ülkemizin geleceği" dedi. Konuşmanın ardında davetlilerle tek tek vedalaşan Vali Deniz,  yemeğe katılan konukları uğurladı.

Etiketler: Valiler Kararnamesi Vali Ahmet Deniz veda yemeği Batman
Sende Yorumla...