Vali Deniz'in veda mesajı
Advert
Advert
Yukarı

Vali Deniz'in veda mesajı

Son Valiler Kararnamesi ile Batman Valiliği görevinden Manisa Valiliğine atanan Vali Ahmet Deniz, veda mesajı yayımladı.

Vali Deniz'in veda mesajı
Bu içerik 288 kez okundu.

Vali Deniz mesajında,”Devlet hizmeti bir bayrak yarışından ibarettir. 29 yıllık yöneticilik hayatımın en güzel yaklaşık iki yıl altı ay gibi bir süreyi geçirdiğim Petrol Kenti Batman'dan yeni görev yerimiz olan Manisa Valiliğine gitmek üzere güzel anılarla ve gönül huzuruyla ayrılmanın hazırlığı içindeyim. Meslek hayatımızda çok önemli bir yeri olan Batman'da; gerek kamu kurumlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, yerel yönetimlerimizle, muhtarlarımızla, basın mensuplarımız ve halkımızla gerçekten çok güzel bir çalışma ortamı bulduk. Batman halkı devletine ve bayrağına her zaman sahip çıkarak teröre karşı çok güzel bir duruş sergiliyor. Özellikle çukur siyasetine karşı ve 15 Temmuz darbe girişimi sürecinde dik bir duruş sergiledi. Bundan dolayı Batman halkına teşekkür ediyorum. Yeni görev yerim olan Manisa’da ve her platformda, Batmanla ilgili her güzel proje ve düşünceye severek destek olacağımı ve güzel şehrin güzel insanlarının geleceğiniz çok daha iyi olacağına yürekten inanıyorum. Allaha emanet olun, kalın sağlıcakla” dedi.

Etiketler: Vali Deniz veda mesajı Vali Ahmet Deniz
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir