AK PARTİ’DE BAŞVURULAR BAŞLADI
Advert
Advert
Yukarı

AK PARTİ’DE BAŞVURULAR BAŞLADI

Ak Parti Batman İl Başkanlığı’nda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde belediye başkanı olmak isteyenler için aday adaylığı başvuru süreci başladı.

AK PARTİ’DE BAŞVURULAR BAŞLADI
Bu içerik 866 kez okundu.

AK Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin, belediye başkanlığı aday adaylığı sürecinin 5 Kasım’da başladığını açıklarken “AK Parti’mizden belediye başkanı adayı olmak isteyenlerin belediye başkanı aday adayı başvuru şartları ve başvuru süreci Merkez Karar Yürütme Kurulumuzca belirlenmiştir.

Pazartesi günü başlayan belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları, 12 Kasım’da son bulacak.

Belediye Meclisi Üyelikleri için başvurular ise 5 Kasım–3 Aralık tarihleri arasında alınacak. Başvurular, Belediye Başkanlığı için Genel Merkezimize veya Genel Merkeze iletilmek üzere yazılı olarak İl Başkanlığımıza, İlçe Belediye Başkanlıkları için İl Başkanlığımız veya İl Başkanlığımıza iletilmek üzere İlçe Başkanlıklarımıza, Belediye Meclisi Üyelikleri için ilçe başkanlıklarımıza yapılabilecek” dedi.

 

Etiketler: Ak Parti İl Başkanlığı Batman belediye başkanlık başvuru başladı murat güneştekin adaylar
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir