“BİZ BİR AİLEYİZ” KONFERANSI DÜZENLENDİ
Advert
Advert
Yukarı

“BİZ BİR AİLEYİZ” KONFERANSI DÜZENLENDİ

Batman İl Müftülüğü tarafından eğitim hizmetlerinde görev yapan bayan personellerine yönelik “Biz Bir Aileyiz” konulu konferans düzenledi.

“BİZ BİR AİLEYİZ” KONFERANSI DÜZENLENDİ
Bu içerik 277 kez okundu.

Batman İl Müftülüğü tarafından eğitim hizmetlerinde görev yapan bayan personellerine yönelik düzenlenen “Biz Bir Aileyiz” konulu konferans için Diyanet İşleri Başkanlık Müşaviri Belgin Konarılı Batman’a geldi. Müftülüğün bayan personellerine yönelik aile konulu konferans İl Müftülüğü Konferans Salonunda Diyanet İşleri Başkanlık Müşaviri Belgin Konarılı, Batman İl Müftüsü Turgut Erhan ve müftülüğün bayan personellerinin katılımıyla gerçekleşti. Konferans İl Müftüsü Turgut Erhan’ın aile üzerine yaptığı açılış konuşması ile başladı. Müftünün konuşmasının ardından Diyanet İşleri Başkanlık Müşaviri Belgin Konarılı “Biz Bir Aileyiz” konulu konferansını verdi. Doğudan batıya, kuzeyden güneye dünyanın dört bir yanına dağılmış mümin kardeşlerimizle bir aileyiz diyen Konarılı, “Diyanet İşleri Başkanlığı olarak merkez, taşra ve yurtdışı teşkilatıyla, ülkemizin ve dünyanın dört bucağında hizmet veren yüz bini aşkın personelimizle biz bir aileyiz. Sahih dini bilgiden aldığı referansla yeryüzünün imarına talip, ilim ve hikmeti, düşünce ve sanatı harmanlayan bir donanıma sahibiz. Toplum nezdindeki itibarının, nüfuzunun, değerinin ve sorumluluğunun farkında, kolektif bir şuurla ve engin bir yürekle hizmet eden, ümmeti kucaklayan, birleştiren,  bütünleyen ve huzura davet eden, ehliyet, liyakat, sadakat ve merhametten ödün vermeyen bir teşkilatın aile fertleriyiz” dedi.

 

Etiketler: Batman İl Müftülüğü konferans Biz Bir Aileyiz müftülük Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir