MASKE TAK UMUT OL !
Advert
Advert
Yukarı

MASKE TAK UMUT OL !

Real Konak Hotel çalışanları ve Genel Müdür Hüseyin Aslan lösemili çocuklara destek amacıyla maskelerini taktı ; ‘’Biz farkındayız ya siz’’ mesajı verdi.

MASKE TAK UMUT  OL !
Bu içerik 623 kez okundu.

Yapmış olduğu Sosyal sorumluluk projeleriyle ve Batman'a kazandırdığı profesyonel otelcilik hizmeti ile Batman turizmine yön veren Real Konak Hotel, 2-8 Kasım Lösemili çocuklar haftasında anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Otel çalışanları ile maske takıp lösemili çocuklarının yanında olduklarını dile getirmek için bu etkinliği gerçekleştiren otel Genel Müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada : ‘’ Tüm hastalarımıza şifa diliyoruz ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Lösemi, her çocuğun başına gelebilecek bir hastalık bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla otel çalışanlarımızla bu anlamlı etkinlikte hiçbir maskenin  o minik dudaklardaki tebessümü gizleyemeyeceğini ve daima yanlarında olduğumuzu bilsinler diye gerçekleştirdik.’’

Etiketler: Real Konak Hotel Biz farkındayız ya siz maske tak umut ol lösemili çocuklar destek
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir