ÖZDEMİR; MÜNAFIKLARI VİTRİNLERDEN İNDİRMELİYİZ
Advert
Advert
Yukarı

ÖZDEMİR; MÜNAFIKLARI VİTRİNLERDEN İNDİRMELİYİZ

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir:

ÖZDEMİR; MÜNAFIKLARI VİTRİNLERDEN İNDİRMELİYİZ
Bu içerik 846 kez okundu.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, parti bünyesinde çalışmalarda görünen ve en önemlisi vitrinde ve ön saflarda gözüküp partinin altını oyan, münafıklık emarelerini üzerinde taşıyan zevatları ifşa edip partiden uzaklaştırılması gerektiğini vurguladı.

**AK Parti Kasım Ayı Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısı'na Milletvekili Ziver Özdemir, İl Başkanı Murat Güneştekin, Sason, Kozluk ve Hasankeyf Belediye Başkanları, il, ilçe, gençlik ve kadın kolları organlarında bulunan teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

"YEREL SEÇİMLERE ODAKLANMALIYIZ"

31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerin önemine dikkat çeken Milletvekili Ziver Özdemir, seçimlere kısa bir süre kala seçim çalışmalarına yoğunluk verilmesi gerektiğini söyledi.

5-12 Kasım arasında yerel seçimlerde aday adaylığı başvurularının tamamlanacağını ve yerel seçim startının tam anlamıyla verileceğini belirtti. Ortadoğu ve ümmetin umudu haline gelen Türkiye'nin 31 Mart Mahalli seçimlerinde halktan hak ettiği desteği alacağını belirten Özdemir; "Türkiye'nin bulunduğu jeopolik konumundan ve Doğu ile Batı coğrafyası arasında bulunduğu kilit konumundan dolayı; yerel seçimlerde partimizin güçlü çıkması gerekiyor. AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önceliğinde daha da bir öneme haiz olmuştur. Bu minvalde teşkilatlarımıza mensup kardeşlerimizin küçük hesapları bir kenara bırakarak umumun menfatine yönelik hummalı çalışmalar içerisinde bulunmalı. Yerel seçimlerde ümmet coğrafyasına umut olan AK kadrolara sahip çıkarak AK Parti ailemizin güçlü çıkacağına olan inancım tamdır" şeklinde konuştu.

Etiketler: AK Parti Batman Ziver ÖzdemiR Milletvekili münafıklık AÇIKLAMA MÜNAFIKLARI VİTRİNLERDEN İNDİRMELİYİZ
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir