TÜMSİAD BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Advert
Advert
Yukarı

TÜMSİAD BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamaları Derneği) 2018 yılı faaliyetlerini değerlendirmek ve 2019 yılı bölge eylem planlarını istişare etmek üzere 1. Genişletilmiş Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Programı gerçekleştirildi.

TÜMSİAD BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bu içerik 273 kez okundu.

27 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır Radisson Blu Otel’de düzenlenen toplantıya Erzurum, Şanlıurfa, Batman, Muş, Elazığ, Van, Nizip, Bingöl, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır ve Adıyaman şube başkan ve komisyon üyeleri katıldı. Genişletilmiş Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölge toplantısının açılış töreninin ardından Genel Sekreter Dr. M. Osman Kapıcıoğlu, iki bölgenin makro ekonomik verilerinin ve yatırım potansiyelinin bulunduğu sektörel çalışmaların yer aldığı sunumu gerçekleştirdi. Programın devamında da proje, yatırım, kurumsal organizasyon, sektör, mali durum ve eğitim konularında çalışmaların yapıldığı toplantılar gerçekleştirildi. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölge toplantısında konuşma yapan Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Nezir Yeşiyurt, bölgenin tarihte ticaret ağlarının merkezinde bulunduğunu birçok medeniyetin kültürel mirasını günümüze taşıdığını söyledi.

Etiketler: TÜMSİAD Tüm Sanayici ve İş Adamaları Derneği
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir