ASKON, ÖZDEMİR ’İ AĞIRLADI
Advert
Advert
Yukarı

ASKON, ÖZDEMİR ’İ AĞIRLADI

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şubesinin her ay gerçekleştirdiği geleneksel toplantısı Cumartesi günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. ASKON’un bu ayki konuğu AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir idi.

ASKON, ÖZDEMİR ’İ AĞIRLADI
Bu içerik 452 kez okundu.

ASKON Şube Başkanı M. Selman Nasıroğlu açılış konuşmasında kentin ekonomisi, yapılan yatırımlar ve ilimizde faaliyet yapan üyelerinin ve yatırım yapacak işadamlarının hizmetinde olduğunu ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Nasıroğlu; İlimizdeki yatırımı devam eden Kadın Doğum Hastanesi, yeni yapılacak 500 yataklı hastane, şehir hastanesi, tıp fakültesi, OSB, yeni yatırımlar, sol sahil sulama kanalı, kuzey çevre yolu, banka kredileri, hava mania, Kentsel dönüşüm ve bürokrasideki sıkıntılar hakkında bilgi verdi.

“YATIRIMCININ YANINDAYIZ”

AK Parti milletvekili Ziver Özdemir ise, Batman’da yatırım yapan ve yapacak olan tüm işadamlarının hizmetinde ve yanında olduklarını ifade ederek, yatırım yapacak iş adamlarının sorunlarının takipçisi olduklarını ifade etti. Özdemir, “Kadın Doğum Hastanesi, yeni yapılacak 500 yataklı Hastane, üniversite yolu ve diğer yaptırımların takipçisiz. İmkanlar dahilinde de ilimize yatırım konusunda Ankara’da gerek Cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi gerek, bakanlıklar düzeyinde çalışmalarımız devam etmektedir. Batman’ı cazibe merkezi haline getirmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler: Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Askon Ziver Özdemir AK Parti Batman Milletvekili Selman Nasıroğlu
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir