VALİ DENİZ, KAMU KURUMLARINA VEDA ETTİ
Advert
Advert
Yukarı

VALİ DENİZ, KAMU KURUMLARINA VEDA ETTİ

Son Valiler Kararnamesi ile Batman Valiliği görevinden Manisa Valiliğine atanan Vali Ahmet Deniz,

VALİ DENİZ, KAMU KURUMLARINA VEDA ETTİ
Bu içerik 256 kez okundu.

, İl Özel İdaresine, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığına, Adliyeye, Baro Başkanlığına ve Garnizon Komutanlığına veda ziyaretinde bulundu.

İL ÖZEL İDARESİNE VEDA ZİYARETİ

 İl Özel İdaresine veda ziyaretinde bulunan Vali Deniz, İl Genel Meclis Üyeleri ve kurum çalışanlarıyla vedalaştı. İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Vali Deniz,  Batman’da yaklaşık 2,5 yıllık çalışma süresi içerisinde,  kırsal kesimin altyapı ve üstyapı sorunlarını çözmek amacıyla meclis üyeleri ile birlikte Batman’ın en ücra köşesine hizmet götürmek için el birliği ile gayret gösterdiklerini ifade etti.

KOOPERATİF BAŞKANLIĞINA VEDA ZİYARETİ

 Batman Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığına ve site esnafına veda ziyaretinde bulunan Vali Deniz, Kooperatif Başkanı Mehmet Yaşar ve yönetim kurulu üyeleri ile vedalaştı.  Daha sonra site esnafını ziyaret eden Vali Deniz, kendileri ile vedalaştı.

ADLİ ERKANA VEDA ZİYARETİ

 Daha sonra Adliye’ye geçen Vali Ahmet Deniz, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede’, Adalet Komisyon Başkanı Utku Özdemir,  İdare Mahkemesi Başkanı Osman Aydın, Vergi Mahkemesi Başkanı Barış Çelik, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ersin Selim Efendigil, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Aydın Uyan, 1. Ağır Ceza Heyet Başkanı Erdem Oğuz Özer ve 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Yusuf Atabey ile bir araya gelerek, kendileri ile vedalaştı.

BARO BAŞKANLIĞINA VEDA ZİYARETİ

Adliye ziyaretinin ardından Batman Baro Başkanlığına geçen Vali Deniz, Baro Başkanı Hamit Çakan ve yönetim kurulu üyeleri ile vedalaştı.

GARNİZON KOMUTANLIĞINA VEDA ZİYARETİ

Daha sonra Garnizon Komutanlığına Geçen Vali Deniz, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar ve İSAH Tabur Komutanı Albay Engin Aydın ile vedalaştı. Ziyaretlerinden dolayı Vali Deniz’e teşekkür eden kamu kurum yöneticileri ve esnaflar yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Etiketler: Vali Ahmet Deniz kamu kurum ziyaret veda
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir