AKSOY, ESNAFIN ÇAĞRISINA İCABET ETTİ
Yukarı

AKSOY, ESNAFIN ÇAĞRISINA İCABET ETTİ

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Meydan Mahallesi sakinleri ile esnafın döviz üzerine yazdıkları çay davetine icabet etti.

AKSOY, ESNAFIN ÇAĞRISINA İCABET ETTİ
Bu içerik 152 kez okundu.

Batman’ın Meydan Mahallesi Gülistan Caddesi yanında bulunan 1106. Sokak esnaf ve sakinlerinin sorunlarını iletebilmek için döviz üzerine yazdıkları “1106. Sokak sorunları ve istişare için sayın Başkan Ertuğ Şevket Aksoy’u Çay İçmeye Bekliyoruz” davetini geri çevirmeyen Aksoy, esnafla bir araya geldi, sorunlarını dinledi, tek tek not aldırdı. Hafta içinde yapımına başlanan kaldırım yenileme çalışmalarında DEDAŞ’a ait elektrik kabloları yer altına alınırken, sokağın altyapısı da yenilenecek.

Belediye Başkan Vekili Aksoy’un Batman’a yapmış olduğu çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar: “Batman’da yapılan park, yol, kaldırım, kültürel, sanatsal ve sporsal faaliyetlerin yanı sıra sosyal çalışmaları yakından takip ediyoruz. Bu çalışmalar bizleri oldukça sevindiriyor. Yenileme çalışmalarının yapıldığı sokağımızın en kısa süre içerisinde bitirilmesini istiyoruz” ifadelerinde bulundular. Aksoy da, Batman Belediyesinin çalışmalarının aralıksız devam edeceğini, sokağın alt ve üst yapısıyla tamamlanıp 1106. Sokakta bulunan esnaf ve sakinlerimizin hizmetine sunulacağını söyledi. Aksoy ardından 1106. Sokak esnaf ve sakinleriyle toplu fotoğraf çekerek belediyenin diğer çalışmalarını yerinde incelemek üzere ayrıldı.

Etiketler: Ertuğ Şevket Aksoy Belediye çarşı esnaf
Sende Yorumla...